Firmy Motoryzacyjne

Jakość zabawek dla dzieci firmy Boikido.

Francuski producent zabawek drewnianychBoikido to bardzo nietuzinkowy , który wychodzi z założenia iż dziecko, żyjące w świecie, gdzie zabawki należą do skomplikowanych i porowadzących dzieci do szybko nużącej gry, konieczne jest dbawnie ażeby dzieci bawiły się także prostymi zabawkami w interesujących kształtach i kolorach, jakie pozwolą rozbudzić ich wyobraźnię.

Boikido to firma, która produkuje oryginalne, ręcznie wytwarzane drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Do tworzenia zabawek firmy Boikido został zebrany najlepszy we Francji zespół najbardziej doświadczonych projektantów. Każda zabawka Boikido jest testowana przez niezależny zespół ekspertów edukacyjnych, dzieci i matki w ten sposób ażeby osiągnąć najwyższą ergonomiczność zabawki dla grupy docelowej.Zabawki Boikido są to edukacyjne, zabawne, kolorowa a co najistotniejsze ekologiczne i nieszkodliwe dla środowiska zabawki przystosowane do potrzeb zarówno matki jak i dziecka.

Zabawki firmy Boikido są unikatowe, niepowtarzalne oraz nieporównywalne z innym produktem w swojej kategorii. Marka Boikido prezentuje nam przeszło 60 produktów z rozlicznych
kategori takich jak:

- zabawa w odgrywanie ról
- zabawki muzyczne
- zabawki ekologiczne
- kostki
- zajęcia dystktyczne
- puzzle drewniane
- jeździki i zabawki na biegunach